poniedziałek, 13 listopada 2017

Jak znaleźć niezawodnego i dobrego elektryka - komiksowy antyporadnikDziś komiks okołownętrzarski.
W roli głównego bohatera i czarnego charakteru jednocześnie wystąpi ON, tzn NIEZAWODNY ELEKTRYK.
To moja ulubiona grupa wykonawców na budowach (tuż przed hydraulikami).
Zawsze dostarczają emocji i dbają o to by się człowiek nie nudził.

Biorę pod uwagę, że to JA mam tyle szczęścia i że innym takie sytuacje się nie zdarzają.
Oczywiście w przyrodzie i na budowach występują też NAPRAWDĘ niezawodni elektrycy ( pozdrowienia dla Pana Kazimierza :)) -  tylko nie zawsze są dostępni.PS Historia prawdziwa.

13 komentarzy:

 1. Fajny pomysł! Może pomyśl o wydaniu takiego komiksowego poradnika?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne! I niestety prawdziwe. Kwestia fachowców to dla mnie fascynujące i mocno tajemnicze zagadnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To moje ulubione - nie mam czasu na pierdoły :D To nic, że za tę pierdołę wziąłby 1000zł i robił cały dzień, ale nie. Szukaj innego. Uwielbiam tych wszystkich panów Mietków, Heńków, Zbyszków. I jakoś tak się składa, że oni zawsze mają tak samo na imię :D

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja swojego super fachowca znalazłam... na ulicy! Jeden ze sąsiadów na osiedlu, do którego się przeprowadzaliśmy, okazał się być elektrykiem. Mieliśmy ogromne szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No tak to jest, że o dobrego elektryka naprawdę trzeba się postarać - on sobie może przebierać w ofertach :) Jak to czasy się zmieniają, prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Co do dobrych hydraulików i elektryków, też słyszałam, że tacy ponoć istnieją. Nikt ich jeszcze jednak nie widział, tak jak Hefalumpów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale, nie nie! Są, naprawdę! Będę bronić honoru dobrych elektryków i hydraulików. ;)Tylko jest ich mało i są pod ochroną. O jednym takim, ulubionym moim ( hydrauliku) właśnie piszę post :).

   Usuń
 7. A w jakim rezerwacie występują? Pooglądałabym ich sobie zanim całkowicie nie wyginą

  OdpowiedzUsuń
 8. 29 years old Environmental Specialist Modestia Rand, hailing from Kelowna enjoys watching movies like "Low Down Dirty Shame, A" and Parkour. Took a trip to Monastery and Site of the Escurial and drives a MR2. moja strona

  OdpowiedzUsuń
 9. Uprawnienia G1 G2 G3 na pewno taki elektryk musi posiadać. Jeśli chcecie zatrudnić pracownika to warto sprawdzić czy posiada aktualne uprawnienia, bez nich nie może wykonywać swojej pracy elektryk przecież. Nawet najlepszy specjalista z doświadczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Powiem Wam szczerze, że czasem mam wrażenie, że trafia się na takich antyfachowców. Bardzo długo trzeba szukać i sprawdzać, czy wybrani fachowcy są odpowiedni.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja mam to szczęście, że zawsze udaje mi się znaleźć dobrych fachowców. Ale zawsze korzystam sobie z poleceń osób, które znamy, więc polecam właśnie tak robić.

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzymajcie namiary - http://everhome.pl/
  Warto poczytać, bo to jest temat, w którym nikt nie wie wszystkiego, a każde nowe doświadczenie niesie konkrety.
  Jak to widzicie?

  OdpowiedzUsuń