O MNIE/WSPÓŁPRACAWitajcie !

Jestem projektantem, który  zajmował się projektowaniem cudzych domów, mieszkań, a o własnym myślał mało albo wcale.
I który w końcu dojrzał do tego by znaleźć swoje miejsce na ziemi, założyć gniazdo (tym bardziej, że pisklaki już są ; lat 4 i 8 ), osiąść i zapuścić korzenie.
Na razie jesteśmy na etapie szukania/budowania gniazda, co zupełnie nie przeszkadza mi w projektowaniu jego wnętrz. :).
Proces to będzie długotrwały i będę pewno w szczegółach o nim informować.

Ale blog będzie nie tylko o projektowaniu ....

Będę pisać  też o tym co mnie inspiruje i na co dzień stymuluje do życia (o dzieciach i wszystkim co z nimi związane też co nieco będzie ).

Czym się zajmuję ?


 • Projektowaniem wnętrz publicznych i prywatnychPORTFOLIO ( jak klikniesz w napis, zobaczysz  część projektów i realizacji ). Projekty zazwyczaj składają się z 3 etapów : koncepcyjnego,  wykonawczego i realizacji. Zdarza mi się także kończyć współpracę po pierwszym, albo 2 etapie.  Wykonuję również projekty przez internet - na podstawie założeń i inwentaryzacji ( poboru wymiarów)  dokonanych przez inwestora.
 • Projektowaniem mebli. O czym pisałam np. TU .
 • Wykonuję fotorealistyczne wizualizacje wnętrz, budynków, mebli i innych przedmiotów za pomocą adekwatnego oprogramowania komputerowego. Często tę umiejętność wykorzystuję w pisaniu postów na blogu , które zdarza mi się ilustrować właśnie takimi wizualizacjami :). Przykład choćby TU . 


 •  Projektuję  ścienne dekoracje w postaci : plakatów i wydruków, a także kolaży i miniatur ( motyw przewodni : noc !) malowanych głównie na drewnie. Wykonuję również i inne prace graficzne . :) TU znajdziecie sklepik z częścią produktów, ale zawsze zapraszam do osobistego kontaktu, choćby po to by otrzymać bon zniżkowy :). Często wpisy na blogu ilustruję własnymi rysunkami. Na przykład takimi : A tutaj kilka przykładów plakatów i jeden kolaż :) :I miniatury z nocą na sklejce albo deskach...
W sklepie znajdziecie też inne motywy ;)


 • Zajmuję się również projektowaniem małych jednostek pływających . Kilka moich łodzi rekreacyjnych i houseboatów pływa sobie po europejskich wodach. :) Przykłady w PORTFOLIO

Jednym słowem :

Człowiek orkiestra :).Ale mam wrażenie, że takiej wielozadaniowości uczą nas często nasze własne dzieci :).
Słabo to pamiętam, ale wydaje mi się, że zanim zostałam mamą posiadałam znacznie mniej umiejętności i o dziwo mniej czasu! :)

Jeżeli masz jakieś pytania, ciekawe propozycje współpracy :),  lub po prostu chcesz do mnie napisać - będzie mi bardzo miło :) : designyourhome77@gmail.com

Ponadto znajdziecie mnie na

3 komentarze:

 1. No to jesteś projektantem, czy kobietą? Pierwszy akapit wskazuje na to, że jesteś mężczyzną. A tylko baba zakłada takiego bloga przecież.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no przecież, a Ty jaki masz problem?

   Usuń