czwartek, 28 stycznia 2016

DIY - motyw geometryczny na ścianę - ProjektyDziś DIY - motyw geometryczny na ścianie - rozwinięcie tematu środowego "6 pomysłów na dekoracje ściany "


Jak go wykonać ?- Banalnie proste.

Oto co jest nam potrzebne:Nić powinna być z tych grubszych , a gwoździe niezbyt duże.
Wbijamy gwoździe w ścianę i obwiązujemy nicią.
Koniec.

A tutaj znajdziecie podobny DIY na wykonanie takiego serca:

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super Projekt! Sama się kiedyś zastanawiałam czy sobie czegoś takiego na ścianie nie zrobić...ale jakoś nie mam odwagi. Jednak może się w końcu skuszę ;)
  Dziękuje za zgłoszenie projektu na Linkowe Party D.I.Y. -jednak twoj projekt nie będzie brany pod uwagę przy wyróżnieniu z powodu zbyt wczesnej publikacji przed naszym Linkowym Party.
  prace zgłoszone maja być przygotowane w terminie 1-29 Luty a twoja praca jest z 28 stycznia. No i brak informacji o Linkowym Party. Mimo wszystko dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ajaj, chyba coś mi się pomieszało,przepraszam musiałam coś przeoczyć.. Dziękuję za informacje i za to że tu do mnie wpadłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy pomysł, ale raczej do nowoczesnych wnętrz. Ja jestem na etapie "przed remontem" i bardziej przemawiają do mnie takie przytulne klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 36 year old Human Resources Assistant IV Rollin Hanna, hailing from Gimli enjoys watching movies like Divine Horsemen: The Living Gods of Haiti and Cooking. Took a trip to Kathmandu Valley and drives a Mercedes-Benz 680S Torpedo Roadster. strona domowa

  OdpowiedzUsuń
 6. A ta galeria obrazów w Krakowie - https://joniak-galeria.pl/
  Jak widzicie to jako inspirację rozwiązań do wnętrza? Chyba całkiem niezły pomysł, co nie?

  OdpowiedzUsuń